Konsultacje Marketingowe - Audyty, Szkolenia, Konsultacje Google Ads

Konsultacje
marketingowe

Pomagam w poprawianiu działań Firm w Internecie sprawiając, że stają się bardziej efektywne. Prowadzę szkolenia, konsultacje 1:1, doradzam z zakresu marketingu internetowego i daje gotowe rozwiązania, które usprawniają marketing. Kompleksowy Audyt widoczności Twojej Firmy w Internecie pokaże Ci na czym należy skoncentrować marketing. Wspólnie stworzymy plan działania i zdobędziesz niezbędną wiedzę do jego realizacji.

UMÓW MNIE

Pomogę Ci w:

Audyt wizytówki
Google Moja Firma

Spraw, by Twoja wizytówka wyświetlała się pierwsza w wynikach wyszukiwania. Dołącz do mojej, największej grupy w Polsce – Google Moja Firma Wsparcie Marketingowe na Facebooku.

Zapisz się

Audyt kampanii
Google Ads

Nie jesteś zadowolony z wyników swojej kampanii? Rzetelnie przeprowadzę audyt krok po kroku koncentrując się na kluczowych aspektach, które zwiększą skuteczność działań.

Zapisz się

Konsultacje / Szkolenia Google

Szkolenia w małych, dużych grupach lub indywidualne konsultacje 1:1. Ze mną odkryjesz wszystkie tajniki kampanii w Google Ads i stworzysz reklamy, które będą zarabiać.

Zapisz się

Konsultacje
marketingowe

Jeśli szukasz sposobu na ożywienie marketingu w Twojej Firmie to świetnie trafiłeś. Sprawdzę kluczowe aspekty Twojego biznesu i przygotuje gotowe rozwiązania.

Zapisz się

Umów się na konsultacje

    Potrzebujesz wiedzy? Zajrzyj na bloga

    Wybierz kategorię i czytaj przepełnione wiedzą artykuły!

    pinKs. Brzóski 17, 21-400 Łuków