Skuteczna reklama w wyszukiwarce - Google Ads - Łukasz Litwin

Skuteczna reklama w Internecie – Google Ads

Twoja Firma może zacząć generować realne przychody z reklamy w Internecie. Twój Klient właśnie teraz poszukuje Twojej usługi lub produktu. Nie ma Twojej Firmy po wpisaniu hasła w wyszukiwarce? Właśnie straciłeś szansę na pozyskanie Klienta. Moim zadaniem jest pomóc Tobie w pozyskiwaniu Klientów z Internetu. Zapisz się na darmowy audyt, a ja dam Ci gotowe rozwiązania do wdrożenia w Twojej Firmie!

Współpraca oparta na Wynikach

Moim celem jest rozwijanie Firm, z którymi podjąłem współpracę. Po przeprowadzonym audycie zabieram się do pracy. Wspólnie ustalamy na czym najbardziej zależy Tobie w kampanii (np. połączenia telefoniczne, rejestracje, zakup na stronie). Współpracując ze mną wiesz, jakich wyników możesz spodziewać się przy określonym budżecie. Przed rozpoczęciem pracy estymuje wyniki kampanii. Po ustaleniu kluczowych celów dbam o to, aby Twoja kampania była rentowna, a zwrot z inwestycji dodatni. To dlatego jeśli podejmuję współpracę z Klientami, zostajemy razem na długo.

W tym miesiącu współpracuję z:

12/30 Firm

Podejmując współpracę ze mną chcesz, abym skupił się na Tobie w 100%. Dlatego wprowadziłem limit Klientów, aby jakość była na 1. miejscu!

 

Współpracuję z:

Przeczytaj Case Study

Kampanie reklamowe nastawione na osiągnięcie Twojego celu biznesowego

Bieżące raportowanie wyników kampanii

Współpraca ze sprawdzonym partnerem biznesowym

Zarabiaj dzięki skutecznej reklamie w wyszukiwarce

Ocenię kondycję Twojej firmy w Internecie i wyślę konkretne rozwiązania do wdrożenia

Pomogę Ci w:

Sieć wyszukiwania

Sprawię, że po wpisaniu słowa kluczowego związanego z Twoim produktem czy usługą Twoja strona pojawi się na samej górze

Sieć reklamowa

Twoje reklamy wyświetlą się na największych portalach w Polsce takich jak onet czy wp. Uatrakcyjnie je świetnymi grafikami związanymi z Twoją Firmą.

Sieć PLA

Twój produkt będzie konkurował w wyszukiwarce w specjalnych “boxach”. Całość reklamy nastawiona jest na zwrot z inwestycji. Youtube Docenisz potencjał, jaki kryją reklamy płatne na Youtube. Filmy, których nie można pominąć, banery Twojej Firmy – to sprawi, że urośniesz w oczach swojego Klienta.

Youtube

Kampanie Google Ads to również reklamy na Youtube. Świetny sposób na budowanie świadomości marki i zrobienie efektu WOW!

Co zawiera audyt?

Kompleksowy research Twojej Firmy w Internecie

Analizę konkurencji i ich działań reklamowych

Gotowe schematy do wdrożenia od zaraz

Plan na działania reklamowe na najbliższy miesiąc

Formularz kontaktowy

    Potrzebujesz wiedzy? Zajrzyj na bloga

    Wybierz kategorię i czytaj przepełnione wiedzą artykuły!

    pinKs. Brzóski 17, 21-400 Łuków